Opis

RAMKI, DYPLOMY, RYNGRAFY - OPIS


Wysokiej jakości wyroby, których zadaniem jest podziękowanie, odznaczenie, uhonorowanie osób, firm i instytucji. Mogą być eksponowane tak jak statuetki w formie stojącej z wykorzystaniem odpowiednio przygotowanego etui, albo wieszane na ścianie. Wykonujemy dyplomy oraz ramki z medalami, klasyczne dyplomy z blachą grawerowaną, ryngrafy oraz produkty pochodne. Zapewniamy dowolność wzornictwa wg ustaleń z klientem, mieszczących się w zakresie naszych możliwości technologicznych. Nie korzystamy z uniwersalnych podkładów importowanych. Wielkość i kształt elementów składkowych jest dobierany indywidualnie do każdego projektu.

W ofercie posiadamy:

• Klasyczne dyplomy na podkładzie MDF Dyplom składający się z podkładu MDF wykonanego na zamówienie. Podkłady pokryte wysokogatunkowym naturalnym fornirem. Na podkładzie może zostać umieszczona blacha mosiężna, szczotkowana (kolor złoty) lub blacha mosiężna, srebrzona i szczotkowana (kolor srebrny). Na blasze mosiężnej dedykacje nanosimy metodą grawerowania mechanicznego. W alternatywie możemy zastosować grawerton czyli druk transferowy na blasze aluminiowej koloru złotego, srebrnego lub brązowego.

• Ekskluzywne dyplomy na podkładzie aluminiowym lub mosiężnym. Podkład dyplomu może stanowić mosiądz lub aluminium o różnych grubościach. Metal jest szczotkowany oraz piaskowany. Grawerowanie mechaniczne odbywa się bezpośrednio na podkładzie. Możliwe jest zastosowanie ozdobników typu medal tłoczony lub medal odlewany, ornament odlewany. Fragmenty wzoru mogą być malowane ręcznie kolorami oraz lakierowane.

• Dyplom w postaci ramy ozdobnej na podkładzie wyłożonym suknem. Wewnątrz ramy możliwe jest umieszczenie elementu typu odlew metalowy, medal tłoczony, odlew z materiałów kompozytowych oraz tabliczka z dedykacją. Szczegóły uzgadniamy z klientem na etapie tworzenia projektu.

• Ryngrafy

Wykonujemy klasyczne metalowe ryngrafy w postaci medalionów oraz ryngrafy na podkładach drewnianych z medalami. Podkłady o różnorodnym kształcie w tym podkłady w kształcie herbu pokryte są wysokogatunkowym fornirem. Istnieje również możliwość frezowania gniazda pod medal odlewany lub medal tłoczony.
BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe