Opis

EMBLEMATY - OPIS

Kategoria "Emblematy" obejmuje bardzo szeroki zakres wyrobów służących do znakowania innych produktów oraz oznaczania przynależności produktów do danej marki. Do kategorii tej zaliczamy również duże elementy z naniesionym logo lub nazwą mające charakter ozdobny. Najpopularniejsze typy emblematów służą do znakowania mebli, drewnianych lub metalowych płotów i ogrodzeń, toreb, walizek, plecaków. Równie popularny typ to emblematy służące jako przywieszki do wózków zamków błyskawicznych.
Przygotowanie produkcji niewielkich odlewanych emblematów jest analogiczne do przygotowania produkcji breloków. Więcej informacji na temat technik przygotowania produkcji znajdą Państwo w zakładce Breloki na zamówienie - OPIS.
Niewielkie odlewane emblematy wykańczane są ozdobną powłoką galwaniczną w kolorach patynowanego mosiądzu, patynowanego srebra lub czarnego niklu z ręcznym szczotkowaniem powierzchni. Są to najpopularniejsze rodzaje wykończenia ale możliwe jest również wykończenie w kolorach patynowanej miedzi, srebra półmatowego bez patyny oraz niklu błyszczącego.
emblemat odlewany,
wykończenie w kolorze mosiądzu patynowanego
emblemat odlewany,
wykończenie w kolorze czarnego niklu
emblemat odlewany,
wykończenie w kolorze czarnego niklu,
ręcznie szczotkowany
 

emblemat odlewany,
wykończenie w kolorze czarnego niklu
 

Emblematy do znakowania mebli oraz ogrodzeń mają najczęściej dwa otworki służące do przykręcenia, przybicia lub przynitowania do produktu znakowanego. Jeżeli emblemat ma być umieszczony na płaskich powierzchniach nie narażonych na czynniki atmosferyczne możliwe jest również mocowanie mocną dwustronną taśmą samoprzylepną. Emblematy do znakowania wyrobów ze skóry, materiałów skóropodobnych lub grubych i sztywnych tkanin mocowane są za pomocą nitów lub rozginanych stalowych wąsów.
Dobór technologii wykonania dla pozostałych typów emblematów robiony jest indywidualnie na podstawie przesłanych informacji.
Powyższe dane mają charakter poglądowy. Dobór sposobu modelowania, wycena przygotowania produkcji konkretnego wyrobu oraz dobór technologii produkcji robione są na podstawie danych przesłanych przez klienta.
Jeżeli w powyższym tekście nie znaleźli Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na e-mail. Wszystkie dane kontaktowe znaleźć można w zakładce KONTAKT.
BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe