REALIZACJE EKSKLUZYWNE

REALIZACJE EKSKLUZYWNE

Brelok hotelowy

Ekskluzywny brelok hotelowy wykonany dla Hotelu Pałac Czarny Las. Przy tworzeniu breloka zastosowane zostało drewno jatoba, mosiężne okucia oraz przetłaczana skóra strusia. Każdy brelok posiada indywidualną wkładkę grawerowaną w mosiądzu. Na awersie umieszczona została wkładka z logo wykonana w technice tłoczenia matrycowego.


Statuetka KELLER

Statuetka wykonana dla firmy KELLER POLSKA Sp. z o.o.
Ta mierząca 88 cm i ważąca 16 kg wyjątkowa statuetka została stworzona dla firmy Keller z myślą o wyróżnieniu najlepszego w danym roku oddziału. Na podstawie z drewna został umieszczony mniejszy element wykonany z naturalnego granitu. Trzon statuetki stanowi lakierowany, stalowy świder. Logo firmy okala mosiężny wieniec. Logo grawerowane w mosiądzu, ręcznie malowane.


Złote korony


Korony stworzone na potrzeby uświęcenia obrazu z Sanktuarium Świętego Jana z Dukli. Korony zostały pobłogosławione w trakcie audiencji przez Papieża Franciszka  jako wotum Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli.Statuetka 600-lecie urodzin Świętego Jana z Dukli


Statuetka powstała z okazji uroczystości 600-lecia urodzin Świętego Jana z Dukli, który został ogłoszony jednym z patronów roku 2014. Statuetka wykonana w technice mieszanej. Podstawa, trzon statuetki oraz elementy tłoczone wykonane są z mosiądzu.Wota "Księga"

Księga w całości wykonana z mosiądzu. Tekst i logo grawerowane, emblemat tłoczony z mosiądzu, patynowany, ręczenie szczotkowany.Wota "Serce"


Wota wykonana w technice mieszanej. Serce puncowane ze srebra, krzyż tau wykonany z mosiądzu, element z dedykacją odlany ze stopu Britannia. Emblemat umieszczony w sercu tłoczony z mosiądzu, srebrzony i patynowany.

BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe