Opis

OPAKOWANIA - OPIS

Opakowania są doskonałym dodatkiem uwydatniającym walory estetyczne wyrobów mających charakter prestiżowy takich jak: medale, statuetki, znaczki typu pins.

Opakowania do medali

1. Opakowania drewniane OP-DRE-01

Opakowania drewniane są najchętniej kupowanymi przez naszych klientów opakowaniami do medali ze względu na najlepszy stosunek jakości wykonania i wyglądu do ich ceny. Drewniane opakowanie do medali z flokowanymi wkładkami w obu skrzydłach dają poczucie ekskluzywności wręczanego medalu. Opakowania takie można dodatkowo zdobić za pomocą grawerowanych w mosiądzu, grawertonowych lub odlewanych wkładek umieszczanych na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie wieczka. Możliwe jest również znakowanie laserowe zewnętrznej strony wieczka.
Opakowania drewniane dostępne są w trzech wymiarach dla medali średnic 50, 60, 70 oraz 80mm.
Flokowane wkładki dostępne są w trzech kolorach: bordowym, zielonym, niebieskim.
Na specjalne zamówienia możemy przygotować wkładki o innych niż okrągły kształtach i innych kolorach niż wyżej wymienione. Przygotowanie niestandardowych wkładek wiąże się z dodatkowymi kosztami więc opłacalne jest przy większych zamówieniach.
opakowanie drewniane na medal
FOTO 1
opakowanie drewniane na medal
FOTO 2
 

2. Opakowania introkalowe

Opakowania robione ręcznie na zamówienie. Stosowane głównie dla medali wręczanych osobom zasłużonym dla miasta, gminy oraz z okazji innych prestiżowych wydarzeń.
Rozróżniamy trzy typy opakowań introkalowych:
  • opakowanie bez sztywnych boków; odpowiednie dla medali średnic 50 oraz 60mm
  • opakowanie ze sztywnymi bokami z wkładką stawianą do pozycji prezentera; odpowiednie dla medali średnic 60, 70, 80mm
  • opakowania ze sztywnymi bokami z wkładką stawianą do pozycji prezentera; odpowiednie dla medali o nietypowych kształtach i wielkościach

opakowanie introkalowe na medal
 


3. Opakowania importowane

    • opakowanie welurowe OP-FLO-01
      dobre jakościowo opakowanie koloru granatowego; stopniowana wkładka uniwersalna dla medali okrągłych o średnicach 50, 60, 70mm

opakowanie flokowane na medal
FOTO 1
 
    • opakowania plastikowe z flokowaną wkładką OP-TWO-01, OP-TWO-02 oraz OP-TWO-03 najtańsze w naszej ofercie opakowania do medali o walorach estetycznych odpowiadających cenie; stosowane zazwyczaj do medali emitowanych w dużych ilościach jako najlepsza alternatywa między opakowaniem, a jego brakiem. Opakowania OP-TWO-01 (kolor wkładki niebieski) oraz OP-TWO-02 (kolor wkładki czerwony) mają wkładkę stopniowaną dla medali okrągłych o średnicach 50, 60, 70mm, opakowania OP-TWO-03 (kolor wkładki czerwony lub czarny) mają wkładkę stopniowaną dla medali o średnicach 40 oraz 50mm

opakowanie plastikowe na medal
 


4. Pozostałe opakowania do medali 

Nasza oferta opakowań do medali, pinsów, breloków i statuetek wciąż się poszerza. Większa część oferowanych przez nasz firmę opakowań znajduje się w dziale galeria. W ofercie mamy również opakowania importowane z Włoch - wysokiej jakości opakowania plastikowe z powierzchnią strukturalną lub obciągane powierzchniowo syntetyczną skórą. Ceny jednostkowe oraz dostępność ustalana jest w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie. Większość opakowań można dodatkowo zdobić za pomocą grawerowanych w mosiądzu, grawertonowych lub odlewanych wkładek umieszczanych na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie wieczka. 


Opakowania do statuetek

Dysponujemy szerokim wachlarzem rozmiarów drewnianych kuferków. Wielkość kuferka dobierana jest optymalnie do wielkości statuetki. Wnętrze kuferka wypełniamy wełną drewnianą na której ułożona jest statuetka.
kuferek drewniany na statuetkę
FOTO 1
kuferek drewniany na statuetkę
FOTO 2
 

Opakowania do znaczków typu pins

1. Opakowanie blistrowe OP-ZBL-01

Eleganckie, a jednocześnie proste opakowanie - flokowany spód, flokowana wkładka maskująca mechanizm zatrzaskowy znaczka, przezroczyste wieczko. Dostępne kolory: czerwony, zielony, niebieski, czarny. Kolor spodu opakowania oraz wkładki flokowanej nie muszą być identyczne.

2. Opakowanie welurowe OP-FLO-01

Eleganckie i prestiżowe opakowanie z wieczkiem na zawiasie. Wewnętrzna część opakowania ustawiona pod kątem w pozycję prezentera. Dostępne kolory: czarny, czerwony, zielony, niebieski.

Tasiemki do medali

Tasiemki szerokości ok. 22mm, zakończone niewielkim karabińczykiem służącym do zapięcia tasiemki do medalu. W ciągłej sprzedaży mamy trzy najpopularniejszymi kolory: biało-czerwone, zielone, niebieskie. Dostępność innych kolorów lub zestawień kolorów ustalana jest w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie.
Jeżeli w powyższym tekście nie znaleźli Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na e-mail. Wszystkie dane kontaktowe znaleźć można w zakładce KONTAKT.
BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe