Opis


STATUETKI UNIWERSALNE - OPIS


Oferta statuetek uniwersalnych, wprowadzonych do sprzedaży przez naszą firmę, obejmuje modele spośród których można wybrać odpowiedni wzór praktycznie na każdą okazję.

Dokładniejszy opis każdej statuetki prezentowanej w GALERII pojawia się po najechaniu myszką na miniaturę zdjęcia statuetki. Ceny jednostkowe statuetek ustalane są względem zamawianej ilości.

W przeciwieństwie do statuetek robionych na indywidualne zlecenie, zamawiając statuetkę uniwersalną nie ponosicie Państwo kosztów przygotowania produkcji.

Zapytania o dostępność lub czas produkcji statuetek uniwersalnych prosimy kierować na e-mail lub telefon. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

Istnieje możliwość produkcji statuetek uniwersalnych w kolorystyce i z materiałów ustalonych z klientem. Możemy więc np. odlać statuetkę uniwersalną z mosiądzu i pokryć ją galwanicznie złotem, srebrem lub miedzią. Statuetki odlewane z materiałów kompozytowych oraz syntetycznych materiałów ceramicznych wykończyć możemy praktycznie w dowolnym kolorze ustalonym z klientem. Ceny statuetek uniwersalnych wykonanych w ten sposób ustalane są indywidualnie.

Personalizacja statuetek uniwersalnych


Personalizacja statuetek uniwersalnych polega na umieszczeniu tabliczki z dedykacją na frontowej ścianie podstawy statuetki.


1. Grawerowanie mechaniczne w blasze mosiężnej


tabliczka grawerowana foto 1 
tabliczka grawerowana foto 2 
tabliczka grawerowana foto 3 

Grawerowanie mechaniczne w blasze mosiężnej. Blacha fabrycznie szczotkowana i powierzchniowo lakierowana pozwala na uzyskanie najwyższej możliwej estetyki tak wykonanej tabliczki i nadaje statuetce jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd. Wklęsły, grawerowany wzór patynowany jest do koloru czarnego. Dzięki zastosowaniu blachy lakierowanej powierzchniowo, krawędź wzoru jest ostra, a grawerowany wzór bardzo czytelny. Blacha mosiężna przeznaczona do grawerowania mechanicznego występuje w kolorze naturalnym (zbliżonym do koloru złota) oraz w kolorze srebrnym (blacha mosiężna powierzchniowo srebrzona). W tej technice nie ma możliwości uzyskania półtonów co wyklucza grawerowanie z efektem fotografii.


2. Grawerton


tabliczka grawertonowa foto 1
tabliczka grawertonowa foto 2
tabliczka grawertonowa foto 3

Grawerton to technika druku termotransferowego na odpowiednio przygotowanej blasze aluminiowej. Druk jest trwały i nieścieralny. Blacha powierzchniowo wykańczana jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym i brązowym. Umożliwia to naturalne zastosowanie jako różnicowanie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, za które wręczana jest statuetka.

tabliczka grawertonowa w kolorze złotym 
tabliczka grawertonowa w kolorze srebrnym
tabliczka grawertonowa w kolorze brązowym
tabliczka grawertonowa w kolorze złotym 
tabliczka grawertonowa w kolorze srebrnym 
tabliczka grawertonowa w kolorze brązowym


W większości przypadków statuetki wykonane z mosiądzu oznaczone są słowem "Premium" w nazwie. Statuetki odlewane z mosiądzu wykańczane są przez patynowanie powierzchni. Możliwe jest wykończenie przez srebrzenie i patynowanie lub miedziowanie i patynowanie w celu uzyskania innej kolorystyki. Koszt położenia dodatkowych powłok galwanicznych na statuetki odlane z mosiądzu ustalany jest indywidualnie zależnie od wielkości i wagi statuetki.
Statuetki wykonane z materiałów kompozytowych
W odróżnieniu od niektórych tanich statuetek importowanych są to odlewy pełne w środku. Oznacza to, choć ich masa jest mniejsza od analogicznych odlewów z mosiądzu, że nie są statuetkami lekkimi. Odlewy z materiałów kompozytowych wykończone mogą być w kolorze patynowanego mosiądzu, patynowanego srebra, patynowanej miedzi lub złota półmatowego bez patyny. Istnieje również możliwość wykończenia w innych kolorach. W celu ustalenia możliwych kolorów wykończenia oraz ustalenia ceny statuetki wykończonej w nietypowych kolorach prosimy o kontakt.
Statuetki wykonane ze stopu cynku mogą być wykończone przez położenie powłoki galwanicznej w kolorach: patynowanego mosiądzu, patynowanego srebra (imitacja srebra, ale nie srebrzone), patynowanej miedzi. Statuetki te możemy również wykańczać w dowolnym innym kolorze w tym zawiesinami pyłów metalicznych.

 Jeżeli w powyższym tekście nie znaleźli Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na e-mail. Wszystkie dane kontaktowe znaleźć można w zakładce KONTAKT
BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe