Wyróżnione
BALKART- Producent statuetek ma przyjemność przedstawić wyjątkową statuetkę wykonaną dla H&M Hennes & Mauritz. Statuetka wykonana na zamówienie, przedstawiająca motek wełny osadzony na drewnianej podstawie. Część statuetki przedstawiająca motek odlana z materiałów kompozytowych, odlew ręcznie wykończony. Podstawa statuetki wykonana z drewna bielonego.


Statuetki stworzone na zamówienie Fundacji Anny Wierskiej "Dar Szpiku". Statuetki wykonane z mosiądzu oraz mosiądzu srebrzonego. Statuetki zostały wręczone na uroczystej gali z okazji Jubileuszu "Drużyny Szpiku".


Medale tłoczone, wykonane dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produkcja medali została wykonana na potrzeby konkursu „Targi Samki Regionów 2019”. Medale o średnicy 70mm, bite z mosiądzu, wykończone przez patynowanie, elementy ręcznie malowane.


Podziękowania w postaci ramki z medalem odlewanym wykonane na zamówienie dla Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Drewniana oprawa wykonana na zamówienie, tło ramy wyściełane granatowym suknem, dedykacja wygrawerowana mechanicznie na srebrzonej blasze mosiężnej, medal odlewany, srebrzony, patynowany. Medal wykończony ręcznie.


Produkcja medali tłoczonych, wykonana dla uhonorowania zasłużonych pracowników Nokia Kraków Research And Development Center. Medale o średnicy 60 mm, tłoczone z mosiądzu i wykończone w trzech wariantach: medale tłoczone z mosiądzu wykończone przez patynowanie, medale tłoczone z mosiądzu, srebrzone i wykończone przez patynowanie oraz medale tłoczone z mosiądzu, miedziowane i wykończone przez patynowanie. Medale wieszane na tasiemce.


Medale tłoczone z mosiądzu wykonane na zamówienie krajowego lidera logistyki naftowej Pern S.A. Medale o średnicy 70mm, tłoczone z mosiądzu, wykończone przez patynowanie.


Produkcja statuetek wykonana na zamówienie Gminy Jawor przedstawiająca postać cukiernika. Statuetki wykonane z mosiądzu oraz materiałów kompozytowych. Statuetki posiadają podstawę z naturalnego czarnego granitu.


Produkcja wykonana dla firmy RUTA TRASPORT z okazji 30-lecia istnienia firmy, obejmująca statuetki oraz złocone medale tłoczone. Statuetka w formie medalu o średnicy 70 mm, tłoczonego z mosiądzu i umocowanego w metalowym uchwycie tworząc statuetkę z medalem obrotowym. Upominki dostarczone w eleganckich opakowaniach tworzonych na zamówienie, dopasowanych do kształtu statuetek oraz medali.


Medale tłoczone, wykonane dla Huty Stalowa Wola S.A. Medal wybity dla upamiętnienia jubileuszu 80-lecia istnienia HSW S.A. Medale o średnicy 70mm, tłoczone z mosiądzu, srebrzone, wykończone przez patynowanie.


Ryngraf wykonany dla Politechniki Śląskiej. Podkład w kształcie herbu, fornirowany. Medal odlany ze stopu do odlewów precyzyjnych. Medal patynowany i szczotkowany ręcznie. Z tyłu ryngrafu znajduje się element umożliwiający zawieszenie na ścianie.


Statuetki wykonane dla Węglokoks Kraj Sp. z o.o. stworzone na okazję 110 lat istnienia kopalni KWK Bobrek. Statuetki odlewane z materiałów kompozytowych,wykańczane ręcznie. Logotyp grawerowany w srebrzonej blasze mosiężnej i ręcznie malowany kolorami. Podstawa z naturalnego czarnego granitu.


Medale tłoczone z mosiądzu wykonane na potrzeby polskiej edycji najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego świata – Bocuse d’Or. Medale wykonane z mosiądzu złoconego, mosiądzu srebrzonego oraz mosiądzu złoconego do brązu. Każdy medal posiadał ręcznie przeszywaną tasiemkę.


Medale wybite dla Powiatu Polickiego na okazję obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Medal o średnicy 70 mm, tłoczony z mosiądzu, wykończony przez patynowanie, ręcznie malowany.


Medale tłoczone z mosiądzu i ręcznie wykańczane po patynowaniu. Kolory flagi Polski malowane ręcznie. Medale wybite na okazję XVI rocznicy działalności kontrolnej WITD w Katowicach oraz obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.


Medale bite, wykonane przez firmę BALKART na zamówienie Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK. Medale tłoczone z mosiądzu, patynowane, ręcznie malowane. Medale o średnicy 70mm. Medale wybite z okazji 100 lecia PCK.


Medale odlewane wykonane na zlecenie Tramwaje Warszawskie Sp. z o. o. Medale wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego, w kolorze srebra patynowanego oraz w kolorze miedzi patynowanej. Na rewersie medalu znajduje się personalizująca wkładka.


Medal odlewany, srebrzony, wykończony przez patynowanie i ręcznie wykańczany. Medal umieszczony w drewnianej oprawie. Dodatkowa dedykacja wykonana w technice grawerowania mechanicznego na srebrzonej, grawerskiej blasze mosiężnej. Tło ramy wyściełane czerwonym suknem. Podziękowania w postaci ramki z medalem wykonane dla firmy SOKOŁÓW S.A.


Statuetki wykonane dla klubu żużlowego Stal Gorzów. Statuetki odlewane z metalu, wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego. Podstawa z naturalnego czarnego granitu.


Medal odlewany, wykonany na potrzeby targów Smaki Regionów 2017, odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ręcznie wykańczane medale odlewane o średnicy 80 mm. Medal w kolorze mosiądzu patynowanego.Przedstawiamy Państwu autorską serię statuetek uniwersalnych "Pocieszny Zwierzyniec". Te statuetki o zabarwieniu satyrycznym będą doskonałym wyborem na mniej formalne okazje. Statuetki można osadzić na podstawie z naturalnego czarnego granitu co umożliwi dodanie tabliczki z dedykacją. ZAPRASZAMY DO GALERII STATUETEK UNIWERSALNYCH.


Medal o średnicy 70 mm, tłoczony z mosiądzu i wykończony przez patynowanie. W medalu zastosowano odlewane, szerokie ucho i przeszywaną tasiemkę. Medal wykonany dla Dowództwa 1 Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.


BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe