Wyróżnione
Medale odlewane wykonane na zlecenie Tramwaje Warszawskie Sp. z o. o. Medale wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego, w kolorze srebra patynowanego oraz w kolorze miedzi patynowanej. Na rewersie medalu znajduje się personalizująca wkładka.


Medal odlewany, srebrzony, wykończony przez patynowanie i ręcznie wykańczany. Medal umieszczony w drewnianej oprawie. Dodatkowa dedykacja wykonana w technice grawerowania mechanicznego na srebrzonej, grawerskiej blasze mosiężnej. Tło ramy wyściełane czerwonym suknem. Podziękowania w postaci ramki z medalem wykonane dla firmy SOKOŁÓW S.A.


Statuetki wykonane dla klubu żużlowego Stal Gorzów. Statuetki odlewane z metalu, wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego. Podstawa z naturalnego czarnego granitu.


Medal odlewany, wykonany na potrzeby targów Smaki Regionów 2017, odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ręcznie wykańczane medale odlewane o średnicy 80 mm. Medal w kolorze mosiądzu patynowanego.Przedstawiamy Państwu autorską serię statuetek uniwersalnych "Pocieszny Zwierzyniec". Te statuetki o zabarwieniu satyrycznym będą doskonałym wyborem na mniej formalne okazje. Statuetki można osadzić na podstawie z naturalnego czarnego granitu co umożliwi dodanie tabliczki z dedykacją. ZAPRASZAMY DO GALERII STATUETEK UNIWERSALNYCH.


Medal o średnicy 70 mm, tłoczony z mosiądzu i wykończony przez patynowanie. W medalu zastosowano odlewane, szerokie ucho i przeszywaną tasiemkę. Medal wykonany dla Dowództwa 1 Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.


BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe