Wyróżnione
Produkcja medali tłoczonych, wykonana dla uhonorowania zasłużonych pracowników Nokia Kraków Research And Development Center. Medale o średnicy 60 mm, tłoczone z mosiądzu i wykończone w trzech wariantach: medale tłoczone z mosiądzu wykończone przez patynowanie, medale tłoczone z mosiądzu, srebrzone i wykończone przez patynowanie oraz medale tłoczone z mosiądzu, miedziowane i wykończone przez patynowanie. Medale wieszane na tasiemce.


Medale tłoczone z mosiądzu wykonane na zamówienie krajowego lidera logistyki naftowej Pern S.A. Medale o średnicy 70mm, tłoczone z mosiądzu, wykończone przez patynowanie.


Produkcja statuetek wykonana na zamówienie Gminy Jawor przedstawiająca postać cukiernika. Statuetki wykonane z mosiądzu oraz materiałów kompozytowych. Statuetki posiadają podstawę z naturalnego czarnego granitu.


Produkcja wykonana dla firmy RUTA TRASPORT z okazji 30-lecia istnienia firmy, obejmująca statuetki oraz złocone medale tłoczone. Statuetka w formie medalu o średnicy 70 mm, tłoczonego z mosiądzu i umocowanego w metalowym uchwycie tworząc statuetkę z medalem obrotowym. Upominki dostarczone w eleganckich opakowaniach tworzonych na zamówienie, dopasowanych do kształtu statuetek oraz medali.


Medale tłoczone, wykonane dla Huty Stalowa Wola S.A. Medal wybity dla upamiętnienia jubileuszu 80-lecia istnienia HSW S.A. Medale o średnicy 70mm, tłoczone z mosiądzu, srebrzone, wykończone przez patynowanie.


Ryngraf wykonany dla Politechniki Śląskiej. Podkład w kształcie herbu, fornirowany. Medal odlany ze stopu do odlewów precyzyjnych. Medal patynowany i szczotkowany ręcznie. Z tyłu ryngrafu znajduje się element umożliwiający zawieszenie na ścianie.


Statuetki wykonane dla Węglokoks Kraj Sp. z o.o. stworzone na okazję 110 lat istnienia kopalni KWK Bobrek. Statuetki odlewane z materiałów kompozytowych,wykańczane ręcznie. Logotyp grawerowany w srebrzonej blasze mosiężnej i ręcznie malowany kolorami. Podstawa z naturalnego czarnego granitu.


Medale tłoczone z mosiądzu wykonane na potrzeby polskiej edycji najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego świata – Bocuse d’Or. Medale wykonane z mosiądzu złoconego, mosiądzu srebrzonego oraz mosiądzu złoconego do brązu. Każdy medal posiadał ręcznie przeszywaną tasiemkę.


Medale wybite dla Powiatu Polickiego na okazję obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Medal o średnicy 70 mm, tłoczony z mosiądzu, wykończony przez patynowanie, ręcznie malowany.


Medale tłoczone z mosiądzu i ręcznie wykańczane po patynowaniu. Kolory flagi Polski malowane ręcznie. Medale wybite na okazję XVI rocznicy działalności kontrolnej WITD w Katowicach oraz obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.


Medale bite, wykonane przez firmę BALKART na zamówienie Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK. Medale tłoczone z mosiądzu, patynowane, ręcznie malowane. Medale o średnicy 70mm. Medale wybite z okazji 100 lecia PCK.


Medale odlewane wykonane na zlecenie Tramwaje Warszawskie Sp. z o. o. Medale wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego, w kolorze srebra patynowanego oraz w kolorze miedzi patynowanej. Na rewersie medalu znajduje się personalizująca wkładka.


Medal odlewany, srebrzony, wykończony przez patynowanie i ręcznie wykańczany. Medal umieszczony w drewnianej oprawie. Dodatkowa dedykacja wykonana w technice grawerowania mechanicznego na srebrzonej, grawerskiej blasze mosiężnej. Tło ramy wyściełane czerwonym suknem. Podziękowania w postaci ramki z medalem wykonane dla firmy SOKOŁÓW S.A.


Statuetki wykonane dla klubu żużlowego Stal Gorzów. Statuetki odlewane z metalu, wykończone w kolorze mosiądzu patynowanego. Podstawa z naturalnego czarnego granitu.


Medal odlewany, wykonany na potrzeby targów Smaki Regionów 2017, odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ręcznie wykańczane medale odlewane o średnicy 80 mm. Medal w kolorze mosiądzu patynowanego.Przedstawiamy Państwu autorską serię statuetek uniwersalnych "Pocieszny Zwierzyniec". Te statuetki o zabarwieniu satyrycznym będą doskonałym wyborem na mniej formalne okazje. Statuetki można osadzić na podstawie z naturalnego czarnego granitu co umożliwi dodanie tabliczki z dedykacją. ZAPRASZAMY DO GALERII STATUETEK UNIWERSALNYCH.


Medal o średnicy 70 mm, tłoczony z mosiądzu i wykończony przez patynowanie. W medalu zastosowano odlewane, szerokie ucho i przeszywaną tasiemkę. Medal wykonany dla Dowództwa 1 Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.


BALKART
od 1979 r.

Produkcja medali tłoczonych, medali odlewanych, statuetek, pinsów oraz szeroko pojętych artykułów promocyjnych.
STRONA NALEŻY DO FIRMY BALKART
Adres firmy:
P.P.H.U. BALKART
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17

Zapraszamy również na strony:
KONTAKT:
e-mail: balkart@balkart.pl
tel. +34 322 00 51
Krzysztof Baliński
tel.kom. 601 40 69 00
Adam Baliński
tel.kom. 603 95 14 27
Arkadiusz Baliński
tel.kom. 693 11 10 40
PRODUKUJEMY:
statuetki
medale tłoczone (medale bite)
medale odlewane
medale myśliwskie
breloki, otwieracze, żetony
znaczki metalowe pinsy
ordery, odznaczenia
monety okolicznościowe